Známé osobnosti podpořily rodiny dětí s těžkým zrakovým postižením

Ve středu 4. listopadu byl slavnostně pokřtěn charitativní kalendář „O kolečko navíc“. Na křest se osobně dostavila herečka Jana Plodková, baletka Marta Drastíková, šéfkuchař Filip Sajler, harfistka Kateřina Englichová a zpěvačka Juwana Jenkins. Projekt již tradičně vznikl ve spolupráci organizace Raná péče EDA s fotografem Jiřím Šourkem. Křest se uskutečnil od 19 hodin v nově otevřené restauraci Perfect Canteen právě šéfkuchaře Filipa Sajlera v budově Aviatica v Jinonicích. Večer byl tedy rovněž gurmánským zážitkem.

krest_web

Raná péče EDA, jež se stará o rodiny dětí se zrakovým a kombinovaným postižením, již čtvrtým rokem vydává charitativní kalendář na podporu své činnosti ve spolupráci se známými osobnostmi. Ty se pro tento kalendář tentokrát nechaly vyfotografovat s automobilovými veterány.

„Jsme velice rádi, že se nám podařilo získat tolik skvělých osobností, které se ve svém volném čase na celém projektu podílely, a pomohly nám tak upozornit na problematiku péče o rodiny dětí s těžkým zrakovým postižením,“ říká ředitelka Rané péče EDA Petra Mžourková.

Obdivovatelé spisovatele a režiséra prof. Arnošta Goldflama, moderátorky Jolany Voldánové, zpěváka Mariána Vojtka budou mít možnost zakoupením kalendáře s jejich fotografiemi zároveň přispět na dobrou věc.

Součástí programu bylo vystoupení známého rockového violoncellisty Jana Skleničky, který se postaral o hudební doprovod. Při příležitosti křtu proběhla premiéra nového televizního spotu Rané péče EDA, který natočila produkční a kreativní společnost Lucky Man Films v čele s režisérem Janem Vejnarem.

„Profesionální službu rané péče poskytujeme letos již 25 let. Prodej našich výrobků, zejména kalendáře, tvoří významnou součást rozpočtu organizace. Díky tomu můžeme pomáhat rodinám dětí s postižením i nadále a službu rané péče poskytovat v plném rozsahu pro co nejvíce klientů,“ uzavírá ředitelka Rané péče EDA Mgr. Petra Mžourková.

Veškerý výtěžek z prodeje kalendáře bude sloužit rodinám, kde se narodí dítě s těžkým zrakovým či kombinovaným postižením.

Kalendář lze objednat na info@eda.cz nebo na telefonním čísle: +420 724 400 820. Cena kalendáře je 250 Kč a lze si jej vyzvednout osobně na adrese Rané péče EDA, Trojická 2/387, Praha 2, 120 00 nebo jej rádi zašleme na vaši adresu za poštovné ve výši 99 Kč. Více informací naleznete na www.eda.cz.

  • 3
  • FRC79209
  • Kalendar-cena-b
  • Kalendar-cena-1
Categories:

Aktuality z Perfect Cateringu