Filip Sajler

Filip Sajler je šéfkuchařem a spolumajitelem společností Perfect Catering a Perfect Canteen. Také jej můžete znát z populárního pořadu o vaření a gastronomii České televize Kluci v akci. Při vaření klade důraz na maximální jednoduchost, tradiční kuchařské postupy a čerstvé suroviny.

vecere 062

Filip Sajler má za sebou praxi ve špičkových restauracích a cateringových společnostech v USA, Německu, Singapuru i v České republice.

Ocenění z kuchařských soutěží

Je držitelem řady ocenění z kuchařských soutěží (FHA Culinary Cup Singapore, IGEHO Stuttgart, ScotHot Glasgow, World Culinary Championship Basil) včetně bronzové medaile z Kuchařské olympiády v Erfurtu.

Catering pro významné politiky i umělce

Filip Sajler vařil či organizoval catering pro významné politiky, evropské premiéry a vrcholné představitele Evropy v průběhu českého předsednictví EU v Bruselu i u nás doma. Tři roky byl kapitánem Pražského regionálního týmu a další tři roky členem Českého národního kuchařského týmu. Též vařil pro hvězdy showbusinessu, jako jsou Madonna, David Bowie, Bruce Springsteen a Sheryl Crow, pro světoznámé sportovce Tigera Woodse či Garryho Kasparova, a také i pro týmy Davida Copperfielda, Petra Čecha, Johna Malkoviche a další.

Michelinské stáže

YANICK ALLÉNO – tříhvězdičkový michelinský šéfkuchař a hvězda francouzské gastronomie, vítěz Bocuse d Or, Kuchař roku 2015 Gault&Millau

ARMAND ARNALL – jedna hvězda – první organic restaurace oceněná hvězdou ve Francii

NORBERT NIDERKOPFLER – dvě hvězdy – Jižní Tyrolsko

 – účast na Audi Chefs Cup – přehlídka nelepší gastronomie z Itálie a zbytku světa