18

Představení společnosti

O naší cateringové společnosti

Společnost Perfect Catering působí na trhu od roku 2004. Celý projekt vznikl jako nápad několika nadšenců do vaření a rozrostl se natolik, že dnes o sobě můžeme s pýchou říct, že jsme přední cateringová společnost, která má za sebou spoustu zkušeností s pořádáním akcí všeho druhu i rozsahu: rautů, recepcí, banketů nebo tematických večerů.

Vaříme pro velké společnosti, známé high-end značky, máme významné české i mezinárodní klienty. Akce, které jsme schopni obsloužit, začínají na několika hostech a limit prakticky nemají. Naší prozatím největší akcí bylo 7 000 lidí obsloužených na jednom místě v jeden čas.

Perfect Catering

Baví nás různé druhy cateringu a gastronomické umění obecně. Umíme zajistit seriózní banket, ale i výstřední kuchařskou show. Je jen na klientovi, co si přeje – my mu vždy vyjdeme maximálně vstříc.

Ať už připravujeme jakoukoliv událost, vždy se snažíme o to, aby naše jídlo bylo perfektní. A perfektní jídlo začíná u perfektní suroviny. A tu doplňujeme kreativitou při zpracování a ochotou u obsluhy. Tak se podle nás tvoří perfektní catering.

Categories:

Lidé