Filip Sajler

Chef de Cuisine & Partner

Šéfkuchař a spolumajitel společností Perfect Catering a Perfect Canteen. Také jej můžete znát z populárního pořadu o vaření a gastronomii České televize Kluci v akci.

Při vaření klade důraz na:

  •  maximální jednoduchost,
  • tradiční kuchařské postupy,
  • čerstvé suroviny.

Filip Sajler má za sebou praxi ve špičkových restauracích a cateringových společnostech v USA, Německu, Singapuru i v České republice.

Ocenění z kuchařských soutěží

Je držitelem řady ocenění z kuchařských soutěží (FHA Culinary Cup Singapore, IGEHO Stuttgart, ScotHot Glasgow, World Culinary Championship Basil) včetně bronzové medaile z Kuchařské olympiády v Erfurtu.

Catering pro významné politiky i umělce

Filip Sajler vařil či organizoval catering pro významné politiky, evropské premiéry a vrcholné představitele Evropy v průběhu českého předsednictví EU v Bruselu i u nás doma. Tři roky byl kapitánem Pražského regionálního týmu a další tři roky členem Českého národního kuchařského týmu. Též vařil pro hvězdy showbusinessu, jako jsou Madonna, David Bowie, Bruce Springsteen a Sheryl Crow, pro světoznámé sportovce Tigera Woodse či Garryho Kasparova, a také i pro týmy Davida Copperfielda, Petra Čecha, Johna Malkoviche a další.

Michelinské stáže

  • YANICK ALLÉNO – tříhvězdičkový michelinský šéfkuchař a hvězda francouzské gastronomie, vítěz Bocuse d Or, Kuchař roku 2015 Gault & Millau.
  • ARMAND ARNALL – jedna hvězda – první organic restaurace oceněná hvězdou ve Francii.
  • NORBERT NIDERKOPFLER – dvě hvězdy – Jižní Tyrolsko.

Účast na Audi Chefs Cup – přehlídka nelepší gastronomie z Itálie a zbytku světa

Categories:

Lidé